



1 022 ₴
Матеріал: Віскоэластик 100%
Чехол: Віскоза 50%, Хлопок 50%
Опис : Подушка для сидіння, виготовлена з еластичного матеріалу Visco Elastic. Завдяки свому анатомічному дизайну подушка дозволяє вам мати зручне положення сидячи, та утримує хребет прямо, допомагаючи запобігти можливому болю в зоні, яка використовується. Використовуючи цю модель подушок, Ви покращуєте якість вашого життя.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Застежка наволочки | потайная молния |
| Цвет | Черный |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основной материал наволочки | Вискоза |
| Форма | Фигурная |
| Размеры подушки | |
| Высота подушки | 8 см |
| Длина подушки | 42 см |
| Ширина подушки | 39 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Хлопок |