

501 ₴
Мягкая игрушка Подушка знак Навчальна 35см
Высота х Ширина х Длина Глубина - 10х35х30 см
Розміри: 10х35х30 см.
Догляд за виробом: дбайливе прання при температурі 30 ° С, попередньо помістити в мішечок для прання.
Відправимо по всій Україні оптом і в роздріб
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Высота | 35 |
| Длина | 10 см |
| Длинна | 30 см |
| Материал | Мех искусственный |
| Состояние | Новое |
| Стирка | Машинная |
| Тип | неодушевлённые предметы |
| Тип игрушки | Подушка-игрушка |
| Ширина | 30 см |