





2 933 ₴
Семейный комплект постельного ТЕП
Простынь 215х240 см
Пододеяльник 150х215 - 2 шт
Наволочки 70х70 - 2шт
7 причин обрати цю білизну: не викликає алергії - тому користуватися можуть усі; тонка та м’яка натуральна тканина, приємна на дотик; ця білизна добре пропускає повітря, тому спати в такій постелі комфортно і затишно; не “сідає” та не втрачає колір за умов дотримання правил догляду; сучасні дизайни колекції доповнять різні інтер'єри; пакування комплекту - стильне пакування-книжка, чудова ідея для подарунку; виготовляється в Україні з турботою про здоровий сон і дотриманням європейських стандартів якості. Комплект вишуканої постільної білизни ТЕП виготовлений з натуральної бавовняної тканини - ранфорс. Ця тканина має терморегулюючі властивості, добре пропускає повітря і вбирає зайву вологу. Вона міцна, цупка, стійка до прання і прасування, не зминається і довго зберігає малюнок. Особливістю тканини ранфорс є її щільність – вища, ніж у бязі. Проте загалом ранфорс - тонша, м'яка і приємніша на дотик. Завдяки особливостям плетіння ця постільна білизна довго служить і чудово виглядає. У виробництві тканини використовуються безпечні та екологічно чисті барвники, що дозволяють зберегти яскравість і чіткість малюнка навіть після багатьох прань. Вся продукція сертифікована Oeko-Tex Standart 100. Це ідеальна постіль для тих, хто цінує найвищу якість та натуральність тканини за оптимальною ціною. Пакування комплектів ТЕП – стильна пакування-книжка, чудове рішення для подарунку. Щоб постіль якнайдовше прослужила та залишалась яскравою, радимо дотримуватись наших рекомендацій прання та догляду: Обов’язково виперіть постіль перед першим використанням. Перший раз білизну слід прати у машині окремо від інших виробів при температурі 30°С. Перевірте, чи застебнули усі ґудзики перед пранням. Надалі періть з подібними кольорами при максимальній температурі 40°С Тканина: 100% ранфорс (бавовна) Щільність тканини: 115 г/м2 Спосіб нанесення малюнка: пігментний друк Пакування: ПВХ-книжка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТЕП |
| Страна производитель | Украина |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Простыня | 1 (шт) |
| Пододеяльник | 2 (шт) |
| Тип комплекта | Семейный |
| Тип ткани | Ранфорс |
| Плотность | 115 г/м2 |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Размеры наволочки | |
| Длина второй наволочки | 70 см |
| Длина наволочки | 70 см |
| Ширина второй наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Размеры простыни | |
| Длина простыни | 240 см |
| Ширина простыни | 215 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Длина пододеяльника | 215 см |
| Ширина пододеяльника | 150 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Нет |