








11 470 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Homefort |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс жорсткості (з 5-ти балів) | 4 / 4 |
| Артикул | 3472725 |
| Гарантія | 18 місяців |
| Колекція | FOAM |
| Материал | Стрейч-жакард |
| Навантаження на спальне місце | До 130 кг |
| Наполнитель | Високоеластична піна SpringFoam |
| Особенности | З ефектом «зима-літо» |
| Размер | 160х200 см |
| Сегмент | Для будь-якого віку |
| Сегмент матрацу | COMFORT |
| Ступінь комфорту | Середня жорсткість |
| Тип | Безпружинний |