





2 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Homefort |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Длина | 210 см |
| Ширина | 100 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 11934349 |
| Глубина | 63 см |
| Материал | Фліс, Бавовна, Поліестер |
| Размер | 210х100х63 см |
| Спосіб використання | До -30°C, за стандартом ЗСУ для екстремальних умов. |
| Чехол | 100% поліестер з 100% поліуретановим покриттям |