
7 900 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Homefort |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 3404824 |
| Бічні сходи | Є |
| Высота | 175 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Материал | Металл |
| Навантаження на спальне місце | До 200 кг |
| Обмежувач | Да |
| Основа | Сталеві труби |
| Порошкове фарбування | Да |
| Размер | 82х208 см |
| Товщина металевої труби | 1,2 мм |
| Форма | Прямоугольное |