





1 580 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Homefort |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Длина | 210 см |
| Ширина | 85 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 11934350 |
| Глубина | 30 см |
| Материал | Поліестер, Cиліконізоване волокно |
| Размер | 210х85х30 см |
| Спосіб використання | До 5°C |
| Чехол | 100% поліестер |