

9 015 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Homefort |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс жорсткості (з 5-ти балів) | 4 / 4 |
| Артикул | 805566 |
| Гарантія | 18 місяців |
| Колекція | SPRING |
| Материал | Стрейч-жакард |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Наполнитель | Memory Foam піна з пам'яттю, Незалежний пружинний блок Pocket spring, Термовойлок |
| Особенности | З ефектом «зима-літо» |
| Размер | 120х190 см |
| Сегмент | Для будь-якого віку |
| Сегмент матрацу | COMFORT |
| Ступінь комфорту | Середня жорсткість |
| Тип | Пружинный |