



4 965 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Homefort |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс жорсткості (з 5-ти балів) | 4 / 5 |
| Артикул | 7712022 |
| Гарантія | 18 місяців |
| Колекція | Вдалий |
| Материал | Жакард |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Наполнитель | Високоеластична піна SpringFoam, Натуральне кокосове волокно |
| Особенности | З ефектом «зима-літо» |
| Размер | 70х200 см |
| Сегмент | Для будь-якого віку |
| Сегмент матрацу | ECONOM |
| Ступінь комфорту | Середня жорсткість, Жорсткий |
| Тип | Безпружинний |