




17 795 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Homefort |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс жорсткості (з 5-ти балів) | 4 / 5 |
| Артикул | 3497325 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Материал | Стрейч-жакард |
| Навантаження на спальне місце | До 150 кг |
| Наполнитель | Незалежний пружинний блок Pocket spring, Високоеластична піна LightFoam, Натуральне кокосове волокно, Термовойлок |
| Особенности | З ефектом «зима-літо» |
| Размер | 160х200 см |
| Сегмент | Для будь-якого віку |
| Ступінь комфорту | Середня жорсткість / жорсткий |
| Тип | Пружинный |