








5 020 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Homefort |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 3535525 |
| Высота | 3 см |
| Відстань між ламелями | 2.5 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Матеріал корпуса | Метал 30х30 мм |
| Навантаження на спальне місце | До 130 кг |
| Порошкове фарбування | Да |
| Размер | 180х200 см |
| Товщина ламелей | 8 мм |
| Форма | Прямоугольное |
| Ширина ламелей | 50 мм |