
2 960 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Homefort |
| Страна производитель | Украина |
| Основание | ДСП |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 28.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 820037 |
| Цвет | Чорний, Сірий, Білий |
| Страна | Украина |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Навантаження на спальне місце | До 130 кг |
| Порошкове фарбування | Да |
| Размер | 80х200 см |
| Товщина металевої труби | 1,5 мм |
| Форма | Прямоугольное |