



720 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Homefort |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 8500100 |
| Гарантія | 18 місяців |
| Конструкция | Зварена |
| Матеріал корпуса | Метал 20х20 мм |
| Нагрузка | До 120 кг |
| Порошкове фарбування | Да |
| Размер | 59х45,5 см |
| Ткань | Категорія 3 |