9 285 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс жорсткості (з 5-ти балів) | 3.5 / 4 |
| Артикул | 7782022 |
| Гарантія | 18 місяців |
| Матеріал | Жакард |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Наповнювач | Пружинний блок Боннель, Високоеластична піна SpringFoam, Натуральне кокосове волокно, Вовна, Термовойлок |
| Особливості | З ефектом «зима-літо» |
| Розмір | 140х190 см |
| Сегмент | Для будь-якого віку |
| Ступінь комфорту | М'який, Середня жорсткість |
| Тип | Пружинний |