









25 950 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Основа | Ламелі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3362724 |
| Висота бортів | 30 см |
| Висота ніжок | 10 см |
| Висота узголівя | 100 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Цвет обивки | На вибір |
| Матеріал | Дерево, ЛДСП, Фанера |
| Механізм | ПМ |
| Ніша для білизни | Да |
| Основа під матрац | ЛК Стандарт 30 |
| Призначення | Для спальні |
| Підіймальний механізм | Да |
| Розмір | 180х200 см |
| Серія | Lux |
| Тканина | Категорія 5 |
| Форма | Прямокутне |