





23 050 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Основа | Ламелі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7332022 |
| Висота бортів | 30 см |
| Висота ніжок | 3 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Дно для ліжка | Дно_COM |
| Цвет обивки | На вибір |
| Матеріал | Дерево, ДСП, Фанера, ДВП |
| Механізм | ПМ |
| Ніша для білизни | Опціонально |
| Основа під матрац | ЛК Стандарт |
| Призначення | Для спальні |
| Розмір | 200х200 см |
| Тканина | Категорія 4 |