
6 222 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3242023 |
| Бічні сходи | Є |
| Висота | 160,6 см |
| Висота спального місця | 29 / 115 см |
| Висота узголівя | 160,6 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Матеріал | Метал, ДВП |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Обмежувач | Да |
| Основа | Сталеві труби |
| Порошкове фарбування | Да |
| Розмір | 90х190 см |
| Форма | Прямокутне |