





2 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11934349 |
| Глибина | 63 см |
| Матеріал | Фліс, Бавовна, Поліестер |
| Розмір | 210х100х63 см |
| Спосіб використання | До -30°C, за стандартом ЗСУ для екстремальних умов. |
| Чехол | 100% поліестер з 100% поліуретановим покриттям |