




12 350 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Основа | Ламелі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3488325 |
| Висота бортів | 30 см |
| Висота ніжок | 10 см |
| Висота узголівя | 100 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет обивки | На вибір |
| Матеріал | Дерево, ДСП, Фанера |
| Механізм | Без ПМ |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | ЛК Ламель |
| Призначення | Для спальні |
| Підіймальний механізм | Немає |
| Розмір | 140х200 см |
| Серія | ECO |
| Тканина | Категорія 3 |
| Форма | Прямокутне |