
7 900 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3404824 |
| Бічні сходи | Є |
| Висота | 175 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Матеріал | Метал |
| Навантаження на спальне місце | До 200 кг |
| Обмежувач | Да |
| Основа | Сталеві труби |
| Порошкове фарбування | Да |
| Розмір | 82х208 см |
| Товщина металевої труби | 1,2 мм |
| Форма | Прямокутне |