









5 140 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34358241 |
| Висота ізніжжя | 25 см |
| Матеріал | Метал |
| Основа | Металева сітка |
| Порошкове фарбування | Да |
| Розмір | 160х200 см |
| Товщина металевої труби | 30*30 мм |
| Форма | Прямокутне |