





1 580 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11934350 |
| Глибина | 30 см |
| Матеріал | Поліестер, Cиліконізоване волокно |
| Розмір | 210х85х30 см |
| Спосіб використання | До 5°C |
| Чехол | 100% поліестер |