

6 835 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс жорсткості (з 5-ти балів) | 4 / 4 |
| Артикул | 805566 |
| Гарантія | 18 місяців |
| Колекція | SPRING |
| Матеріал | Стрейч-жакард |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Наповнювач | Memory Foam піна з пам'яттю, Незалежний пружинний блок Pocket spring, Термовойлок |
| Особливості | З ефектом «зима-літо» |
| Розмір | 90х190 см |
| Сегмент | Для будь-якого віку |
| Сегмент матраца | COMFORT |
| Ступінь комфорту | Середня жорсткість |
| Тип | Пружинний |