



6 180 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс жорсткості (з 5-ти балів) | 4 / 5 |
| Артикул | 7712022 |
| Гарантія | 18 місяців |
| Колекція | далій |
| Матеріал | Жакард |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Наповнювач | Високоеластична піна SpringFoam, Натуральне кокосове волокно |
| Особливості | З ефектом «зима-літо» |
| Розмір | 140х190 см |
| Сегмент | Для будь-якого віку |
| Сегмент матраца | ECONOM |
| Ступінь комфорту | Середня жорсткість, Жорсткий |
| Тип | Безпружинний |