



2 447 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3170523 |
| Висота | 2,5 см |
| Відстань між ламелями | 4.5-5.5 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Матеріал корпуса | Метал 25х25 мм |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Порошкове фарбування | Да |
| Розмір | 120х190 см|120х200 см|140х190 см|140х200 см|160х190 см|160х200 см|180х190 см|180х200 см|200х200 см|80х190 см|80х200 см|90х190 см|90х200 см |
| Товщина ламелей | 8 мм |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина ламелей | 50 мм |