

70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 299751 |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Зварена |
| Матеріал | Метал 30*30 |
| Навантаження | До 50 кг на одну ніжку |
| Порошкове фарбування | Да |
| Розмір | 30x30x100 мм |
| Розмір пяти | 80х80 мм |
| Форма | Прямокутне |