



3 369 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Висота ніжок | 25 см |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3158323 |
| Висота | 28 см |
| Відстань між ламелями | 4.5-5.5 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Кількість ніжок | 6-7 шт. |
| Матеріал корпуса | Метал 30х30 мм |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Ніжки | Квадратні |
| Порошкове фарбування | Да |
| Розмір | 120х190 см|120х200 см|140х190 см|140х200 см|160х190 см|160х200 см|180х190 см|180х200 см|80х190 см|80х200 см|90х190 см|90х200 см |
| Товщина ламелей | 8 мм |
| Товщина ніжок | 25х25 мм |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина ламелей | 50 мм |