




19 210 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс жорсткості (з 5-ти балів) | 4 / 5 |
| Артикул | 3497325 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Матеріал | Стрейч-жакард |
| Навантаження на спальне місце | До 150 кг |
| Наповнювач | Незалежний пружинний блок Pocket spring, Високоеластична піна LightFoam, Натуральне кокосове волокно, Термовойлок |
| Особливості | З ефектом «зима-літо» |
| Розмір | 180х200 см |
| Сегмент | Для будь-якого віку |
| Ступінь комфорту | Середня жорсткість / жорсткий |
| Тип | Пружинний |