








4 680 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3535525 |
| Висота | 3 см |
| Відстань між ламелями | 2.5 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Матеріал корпуса | Метал 30х30 мм |
| Навантаження на спальне місце | До 130 кг |
| Порошкове фарбування | Да |
| Розмір | 140х200 см |
| Товщина ламелей | 8 мм |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина ламелей | 50 мм |