
3 080 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Основа | ДСП |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 28.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 820037 |
| Колір | Чорний, Сірий, Білий |
| Країна | Україна |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Навантаження на спальне місце | До 130 кг |
| Порошкове фарбування | Да |
| Розмір | 90х200 см |
| Товщина металевої труби | 1,5 мм |
| Форма | Прямокутне |