



720 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8500100 |
| Гарантія | 18 місяців |
| Конструкція | Зварена |
| Матеріал корпуса | Метал 20х20 мм |
| Навантаження | До 120 кг |
| Порошкове фарбування | Да |
| Розмір | 59х45,5 см |
| Тканина | Категорія 3 |