





2 900 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 11.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3272723 |
| Висота спального місця | 47 см |
| Конструкція | Посилена ( Товщина стінки 2-2,2 мм) |
| Країна | Україна |
| Матеріал корпуса | Метал 20х20х2 мм |
| Навантаження на спальне місце | До 200 кг |
| Основа | Тканина |
| Порошкове фарбування | Да |
| Розмір | 66х196 см |
| Форма | Прямокутне |